fbpx
Yükleniyor

Biz Kimiz

BİZ

Dijital ağın tüm iletişim unsurlarını genel stratejileri doğrultusunda yapılandırarak interaktif projeler üreten yenilikçi bir dijital şirketiz. İnternet ekosistemine en uygun, ihtiyaçları tam olarak karşılayan, işleyiş ve içerik bakımından bütünlük sağlayan profesyonel çözümler üretiyoruz.

Dijital çalışmalarımızı en güncel yazılım teknolojileri kullanarak yapıyor, fikirlerimizi bütüncül bir yaklaşımla ele alıyoruz.

 

Neler Yaparız

Marka İsmi

Markanız adına yapılacak olan isim çalışmasında hedef kitlenize ve onlara aktarmak istediğiniz mesajı etkin ve akılda kalıcı olarak planlarız.

Logo Tasarımı

Şirketinizin kimliğini yansıtan en önemli görseldir. Logo sade, estetik, özgün ve uygulanabilir olmalıdır. Marka imajı açısından oldukça önemlidir.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmetimizle dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Şirketinizin kitlesine ulaşmasında fayda sağlayan google ads hesabı yönetimi ile statejik teklifler alarak reklamlarınızı yönetiriz.

Kurumsal Kimlik

Markanın kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir ve bizde markanızla bağdaştırıyoruz.

Web Sitesi

Markanız için olmazsa olmaz olan web sitenizi kullanıcı dostu ve hedef kitlenize yönelik bir şekilde dönemin en popüler teknolojileri dahilinde tasarlıyoruz.

Sosyal Medya 

Sosyal medya hesaplarınızda stratrji geliştirip, içeriklerinizi farklı kılan, özgün içerikler üretir ve tasarlarız.

Fotoğraf Çekimi

Ürün, hizmet, katalog ve mekanlarınızı müşterilerinizi etkileyecek şekilde fotoğraflandırıp pazarlama stratejinizi arttırıyoruz.

Değerli Müşterilerimiz

Bize Yazın
Merhaba
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?